Şehirlerarası Kurye, araçlı kurye hizmeti ile gönderileriniz güvende. Motorlu kurye’nin taşıyamacağı büyüklükteki gönderileriniz arabalı kurye ile taşınmaktadır. Araçlarımız tüm bakımları yapılı, kış sezonu şartlarına uygun tüm muayeneleri hazır şekilde bekletilmektedirler. Değerli müşterilerimiz için araçlarımız büyük ölçüde alınmıştır. Şehirlerarası gönderileriniz için hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz. Acil gitmesi gereken büyük gönderileriniz kimi zamanlar uçak kargo ile gönderilememektedir. Bu büyüklükteki gönderileriniz şehirlerarası bekletilmeden sevkiyatı gerçekleştirilmektedir.

Araç Kurye fiyatlandırma Araç kurye fiyatı, normal kurye fiyatının 5 katı ile ücretlendirilir. Fakat düzenli arabalı kurye kullanan müşterilerimiz nöbetçi kurye müşteri hizmetlerinden teklif isteyebilir Düzenli araçlı kurye gönderimlerinizde fiyatlandırma Düzenli araçlı kurye hizmeti alan müşterilerimize fiyatlandırma, çalışma saatleri, gönderinin büyüklüğü ve uğrama sayısı ile değişmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen 0544 743 01 63 nolu müşteri hizmetlerinden bilgi alınız. Araçlı kurye gönderim süresi Arabalı kurye hizmeti, istanbul içi ortalama 4 saatte teslimat yapılmaktadır. Şehirlerarası gönderileriniz için teslimat süreleri mesafeye göre değişmektedir.