Moto Kurye : hizmeti, istanbul da ne kadar trafik olursa olsun, gönderiyi bir adresten diğerine ulaştırmaktır. Amacı taşınabilir döküman ve paketi şehir içerisinde sizden alıp gitmesi gereken yere sağlıklı şekilde teslim etmektir. Bize kayıt bırakmanız la birlikte moto kurye harekete geçer. Gönderiyi alır ve gitmesi gereken adrese teslim eder.

Arabalı Kurye: motor kurye ve yaya kurye’ lerimizin çantalarında taşıyamadıkları, ebatlı paket ile kırılabilir hassas gönderileriniz için otomobil ve diğer araçlarımızla taşınması, gideceği adrese ulaştırılmasıdır. Bu hizmette teslimat süresi motorlu kurye hizmetinden farklıdır.

Kiralık Kurye : hizmeti yoğun ve yüksek maliyetli kurye gönderileriniz mi var moto kurye size külfet olan gönderi maliyetlerinizi düşürüyor. Kuryemiz, sizin için çalışan bir personele dönüşüyor, zamanı sizin için değerlendirip kaybedilemez bir fırsata dönüştürüyor. Haftalık, aylık ve yıllık kurye kiralama hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

Yaya Kurye : düzenli gönderi, davetiye, dağıtım, insert vb. adetli ve geniş zaman diliminde teslimatı gerçekleşecek gönderileriniz için ideal kurye hizmetidir. Dağıtımlar bölgesel olarak ekip halinde tam zamanında ve bilgi akışı size ulaşarak yapılır.

Gece kurye olarak sizlere mesai saatlerinden sonrada nöbetçi kuryelerimiz hizmet vermeye devam etmektedir. Yaz saatinin uygulandığı dönemde 19:00, kış saatinin uygulandığı dönemde ise 18:30 itibariyle tüm kurye firmaları gün sonu işlemlerini kapatmakta ve daha fazla gönderi almamaktadırlar.

Acil Kurye : acil ve önemli gönderileriniz için, süratli, güvenilir ve kaliteli hizmet ile kurye gönderilerinizi adresten adrese acil kurye ayrıcalığıyla teslim ediyoruz. Gün içinde ekspress veya normal motorlu kurye hizmeti ile sizlere zaman kazandırıyoruz.

Toplu Dağıtım : Bir defada dağıtılmak üzere çok sayıda gönderiniz olduğunda toplu dağıtım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Toplu dağıtım hizmetinde fiyatlar gönderinizin sayısına, dağıtım yapılacak alan, dağıtımı yapılacak gönderilerin ağırlığı ve son olarak teslimat yapılacak süreye göre belirlenir.

Expres Kurye : çoklu gönderi çeşitlerinden biri olan express moto kurye , tüm gönderilerinizin aciliyet durumuna göre sizler tarafından belirlenir. Normal ya da express kurye olarak hizmet faaliyetini sürdüren şirketimizde hizmet çeşitleri sınırsızdır.

Alo Kurye : şehir dışında anlaşma yaptığınız veya yapacağınız şirkete ulaşması gereken acil evraklar için de hızlı kuryelik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu tür hızlı teslimat talepleriniz için uçaklı kurye kullanabilirsiniz. Uçak kurye ile şehirden şehre acil teslimatlarınız aynı gün içinde istediğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Vip Kurye : hizmeti istanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30-60 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Hızlı Kurye : halkdilinde elçilik postasını yerine ulaştırmakla görevli kimseye denen kurye, günümüzde ise genelde büyükşehirlerin ( özellikle İstanbul başta olmak üzere ) trafik yoğunluğu sebebi ile evrak ve belge gibi gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığı yapan kimselere denir.