Uçak kargo hizmetlerimiz daima çözüm odaklı uygulamalar sunmaktadır. Eğer şehir dışına herhangi bir eşya, ürün ya da evrak göndermek istiyorsanız bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızda çalışan deneyimli kuryeler kargonuzu sizlerden teslim alır ve THY KARGO bünyesinde uçaklara iletir. Ardından kargonuz güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaşır. Sizler de Moto Kurye olarak sağladığımız uçak kargo hizmetiniz almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uçak Kurye

Eğer şehirler arası gönderim yapmak istiyorsanız ve bu işlemin aynı gün içerisinde tamamlanmasına ihtiyacınız varsa uçak kurye seçeneği tam size göre. Moto Kurye olarak sunmuş olduğumuz uçak kurye hizmeti sizlere olabilecek en hızlı şekilde teslimat yapabilme fırsatı tanır. Bu hizmet sayesinde acil şehirler arası teslimatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin, o gün içerisinde gerçekleştirilecek bir dava için evraklarınızı yetiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda evraklarınızı o şehre gidecek bir araca ulaştırabilseniz bile karşı taraftan da desteğe ihtiyaç duyarsınız. Çünkü teslimatın gerçekleştirileceği şehirden birinin o evrakı alması ve ilgili yere teslim etmesi gerekir. Bu noktada zor durumda kalabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Ancak endişelenmenize gerek yok. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde uçak kurye seçeneğinden yararlanabilir ve aynı gün içerisinde teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.